makita_dsd180zj
MAKITA DSD180ZJ 18V LXT accu-gipszaag in MAKPAC (zonder accu en lader)
 242,28 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • 1 x 123559-1 Stofopvangunit DSD180
  • 1 x 783201-2 Inbussleutel 3 mm
  • 1 x 821551-8 Makpac-koffer III
  • 1 x B-49703 Gipszaagblad, 2 stuks
Productomschrijving
Handig gereedschap voor het netjes en gemakkelijk zagen van gipsplaten
Een gebruiksvriendelijk gereedschap voor het zagen van doorvoeren in gipsplaat voor het installeren van verlichting of aircokanalen. Dit is een handig hulpmiddel voor bouw- en renovatieprojecten. Instelbare zaagdiepte tot 15 mm. Wordt geleverd met een efficiënte stofafzuiging, vooral bij aansluiting op een stofzuiger.
  • Compact en lichtgewicht ontwerp
  • Dankzij de variabele snelheidsregeling kan de gebruiker de snelheid aanpassen aan de toepassing.
  • De ledlamp verlicht de werkplek
  • Eenvoudige diepteaanpassing
  • Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Slaglengte: 6 mm
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
  • Product Range: Makita LXT 18V
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: MAKITA
  • EAN: 0088381826860
  • Artikelnummer leverancier: MAKITA DSD180ZJ
Accuspanning
18 V
Slaglengte
6 mm
Un-code
Niet van toepassing
Aantal meegeleverde accu's
0
Max. zaagcapaciteit in hout (90°)
15 mm
Gewicht met accu
1,7 - 2,0 kg
Aansluiting stofafzuiging ø inw/uitw
25 / 31 mm
Trillingsonzekerheid (k factor), zagen van platen
1,5 m/s²
Trillingsniveau, zagen van platen
5,0 m/s²
Capaciteit gipsplaten
30 mm
Geluidsonzekerheid (k-factor)
3 dB(A)
Excentrische beweging
1
Bladdiameter
55 x 18 x 0,55 mm
Lxt-spanning
1
Slagen per minuut (ipm)
0 - 6000 min ¹
Trillingsniveau (3 assen)
2,5 m/s²
Nominale accuspanning
18 V
Trillingsonzekerheid (k-factor)
1,5 m/s²
Afmeting (l x b x h)
263 x 79 x 291 mm
Geluidsdrukniveau (lpa)
82 dB(A)
Product range
Makita LXT 18V